Blog

Zeldeo vie čo to o videu a nebojí sa to napísať

Video zjednodušuje komunikáciu dm drogerie markt do vnútra firmy

Odkomunikovať úspechy a výsledky dm drogerie markt z projektu 10 rokov zodpovedného podnikania do vnútra firmy k zamestancom po celom Slovensku bola naozaj výzva.

Kaufland - Keď rozhodujú činy

O tom, že aj maličkosti vedia rozhýbať svet sme sa presvedčili pri našom nedávnom nakrúcaní online videí, ktoré sme produkovali pre reklamnú agentúru This is Locco.

Nič nie je dokonalé. Ani instagramoví rodičia.

A Hyundai sa to vo svojej lokálnej kampani nebál povedať narovinu. Namiesto klasických dronových záberov dokonale vylešteného auta trhajúceho asfalt sa odvážil staviť na koncept, ktorý sa v reklame veľmi nenosí… Autentickosť.

Dobrý spánok? Za všetkým hľadaj fenu!

Deti a psy. Herci, ktorých výkony vedia dojať aj toho najväčšieho cynika. Na pľaci si však rozhodne nenechajú rozkazovať. A po spolupráci s Kingom Búvajom (ktorý bol v skutočnosti fenka!) to máme z prvej ruky už aj my.

Prečo? Lego! Alebo 10 animákov, ktoré musíte vidieť

Animácia nám umožňuje popustiť uzdu fantázii a stvárniť aj najbláznivejšie nápady. A nemusí ísť len o pixarovky a disneyovky – animácia je skvelým kreatívnym prostriedkom aj pri tvorbe firemného videa, reklamného spotu či explaineru.

Video a marketing – partnerstvo s výhodami

Video je dokázateľne najúčinnejším marketingovým nástrojom. Objem využívania videí v marketingu vzrástol zo 63% v roku 2017 na 87% v roku 2019 a čísla idú hore rýchlejšie ako Dominika Mirgová.